Střešní okna Dakea

PDF Tisk Email

 

 

Střešní okna Dakea

 

 

Dakea Best 

 

Dakea Best jsou střešní okna s horním závěsem, která se vyznačují vynikající kvalitou a energetickými vlastnostmi.
Díky konstrukci s horním závěsem poskytují okna Best maximální okenní plochu, ať už kvůli lepšímu výhledu, větší flexibilitě montážní výšky nebo pohodlnější manipulaci s okenním křídlem.   Okna Dakea Best jsou opatřena dodatečnou vrstvou laku, tvrzeným vnějším sklem a rámem o větší tloušťce pro vyšší odolnost.
Okno je vybaveno větrací klapkou (pro pasivní větrání) a rukojetí se dvěma přídavnými polohami, která umožňuje flexibilní a pohodlné větrání. K dosažení vyššího pohodlí údržby a lepších energetických vlastností jsou okna Dakea Best opatřena skly s vrstvou oxidu titaničitého Titan Glass – bezúdržbovým, ekologickým sklem s vynikajícími hodnotami koeficientu U. V kvalitě oken nepřipouštíme žádné kompromisy, proto na ně poskytujeme 20letou záruku.

 

Okna Dakea Best jsou dodávána s montážní Paropropustnou manžetou (RUC) Quick Install a pěnovým izolačním límcem(IFC) (bezplatně jako součástí balení), díky čemuž jsou nejpropracovanějším produktem na trhu. Límec Quick Install urychluje montáž a zlepšuje vodotěsnost konstrukce. Tento produkt byl navržen a vyroben v souladu s nejvyššími normami kvality s využitím pokročilých technologií. Chcete-li se o jeho vlastnostech dozvědět více, klikněte na ikony vedle obrázku.Střešní okna Dakea Best lze namontovat do všech střešních krytin u střech se sklonem 15–55 stupňů. Správná montáž vyžaduje použití originálního lemování Dakea. 

návrat 

 

 

 

 

Dakea Best PVC

 

Dakea Best PVC je prostě nejlepší volbou do kuchyně nebo koupelny. Kromě toho, že konstrukce PVC okna je odolná proti vlhkosti, lze ji i jednoduše čistit.
Větrací klapka poskytuje nejlepší možnou cirkulaci vzduchu.Okna Dakea Best PVC se vyznačují vynikajícími energetickými vlastnostmi, zvýšenou pevností a tvrzeným vnějším sklem. Tyto vlastnosti společně zajišťují světlo a pohodlí vašeho domova. Okno je vybaveno větrací klapkou, která umožňuje ještě lepší cirkulaci vzduchu. K dosažení vyššího pohodlí údržby a lepších energetických vlastností jsou okna Dakea Best PVC opatřena skly s vrstvou oxidu titaničitého Titan Glass – bezúdržbovým zasklením s vynikajícími energeticky - úspornými vlastnostmi.
V kvalitě oken nepřipouštíme žádné kompromisy, proto na ně poskytujeme 20ti letou záruku.

Tento produkt byl navržen a vyroben v souladu s nejvyššími normami kvality s využitím pokročilých technologií. Okna Dakea Best PVC jsou dodávána se systémem Quick Install - Paropropustnou manžetou (RUC) a pěnovým izolačním límcem (IFC) (bezplatně jako součástí balení), díky čemuž jsou nejpropracovanějším produktem na trhu. Límec Quick Install urychluje montáž a zlepšuje vodotěsnost konstrukce. Střešní okna Dakea Best PVC lze instalovat do všech střešních krytin u střech se sklonem 15–90 stupňů. 
Správná montáž vyžaduje použití originálního lemování Dakea.

 

 

 

 

návrat

 

 

 

  

 

 

 

Dakea Control 

 

Jedná se o světlík „vše v jednom“ (lemování je součástí balení), který lze otevřít do jakékoli polohy díky novému třecímu závěsu.
Dakea Control znamená snadnou montáž a používání. Toto nejdostupnější řešení bylo navrženo tak, aby poskytovalo větrání a osvětlení nevytápěných prostor, jako jsou sklady nebo garáže. Světlík Dakea Control je vyráběn v provedení s bočním otevíráním.
Je také vybaven omezovačem otevření, který zajišťuje, že zůstane otevřený v libovolné poloze.

Aby jeho montáž byla co nejjednodušší, je světlík Dakea Control řešením typu „vše v jednom“ (okno se zabudovaným lemováním, které je součástí balení). Světlík se dodává s integrovanou pěnovou izolací přizpůsobenou pro střechy s taškami. Pěnovou izolaci lze snadno odstranit nebo oříznout tak, aby světlík dokonale dosedal i na střechy s plochou krytinou.
Všechny světlíky Dakea Control jsou vhodné pro střechy s taškami i plochými krytinami se sklonem 15–60 stupňů a střešní krytiny o výšce do 90 mm.
Na produkty Control je poskytována 2letá záruka.

 návrat

 

 

 

 

 

Univerzální lemování (KUF)

 

Toto lemování je vhodné pro všechny střešní materiály o výšce profilu 16–120 mm. Rozšířená (a více nařasená) hliníková manžeta zajišťuje dokonalou montáž na taškách s vysokým profilem, plochých krytinách a dokonce i na slaměných střechách

 


návrat